درباره ما

درباره آرتا بالانس
استارتاپ آرتا بالانس از سال 1390 ،توسط بنیان گذار آن، جناب آقای دکتر مرتضی جلالی فخر شروع به ایده پردازی و تحقیقات شد و سرانجام در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود. خدمات ارائه شده در آرتابالانس مطابق با استاندارهای روز جهان است و در داخل کشور همتا ندارد، همچنین همه روزه در تلاش است تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزند.

آرتابالانس معتقد است راه حل دستیابی به تناسب اندام برای هر فرد کامل با فرد دیگر متفاوت است و افراد برای رسیدن به تناسب اندام میبایست برنامه های جسمی و روحی را در کنار هم داشته باشند.
در نتیجه پکیج های خود را به صورت کامال شخصی سازی شده و چند تخصصی ارائه می نماید.

داستان آرتا بالانس
داستان ایده طراحی دوره های آرتا بالانس به نقل از دکتر مرتضی جلالی فخر، بنیانگذار این استارتاپ به صورت زیر بوده است:

از کودکی با مشکل اضافه وزن رو به رو بودم، رژیم های مختلفی رو امتحان کردم اما متاسفانه هیچکدام قابلیت تثبیت نداشتند و به همین دلیل احساس افرادی که از نداشتن تناسب اندام رنج میبرند برای من کامل قابل درک است.
این افراد همیشه با یک آزار رو به رو هستند، چه زمانی که غذا به میزان دلخواه مصرف میکنند، چه زمانی که در رژیم هستند.
در نتیجه جدا از آسیب های جسمی به آنها آسیب های روحی نیز وارد میشود و بسیاری از آنها دچار افسردگی، اضطراب و یا وسواس جبری خواهند شد که این امر آنها را از لذت های زندگی دور مینماید.
از طرفی بسیاری از رژیم ها سلامت جسمانی را دچار اختلال میکنند و باعث آسیب جدی به پوست، کبد، بافت های عضلانی  و…. میشوند.
آسیب های ذکر شده، ساده ترین آسیب ها هستند که معمولا بسیاری از رژیم های استاندارد به افراد وارد میکنند، حال تصور کنید، بسیاری از افراد از راه های غیر استاندارد نظیر عمل های جراحی استفاده میکنند و در نتیجه آسیب های بیشتری به آنها وارد خواهد شد.
از این رو تحقیقات خودم را در حوزه تناسب اندام آغاز نموده و انواع مختلف رژیم های غذایی که در داخل و خارج از کشور در حال استفاده هستند را مورد بررسی قرار دادم و متوجه شدم که متاسفانه در کشور ما یکی از مهمترین تکنیک های درمانی (گروه درمانی) جهت درمان تناسب اندام استفاده نمیشود.
با توجه به موارد ذکر شده پزشک عمومی و یا تغذیه به تنهایی نمیتوانند یک رژیم غذایی جامع و بدون آسیب ارائه دهند، در نتیجه با متخصصین در تخصص های مختلف مورد نیاز گفتگو کردم و پکیج تناسب آرتابالانس  را با ویژگی های اصلی زیر پیاده سازی نمودم:

  • علمی ترین روش تناسب اندام
  • شخصی سازی شده برای هر فرد در ابعاد مختلف
  • چند تخصصی بودن (گروه درمانی)