سوالات متداول

ما در آرتا بالانس ، یک فرد رو از تمامی زوایا مورد بررسی دقیق قرار میدهیم تا مشکلاتی که به طور شایع در هنگام کاهش یا افزایش وزن اتفاق می‌افتد به وجود نیاید . این برنامه ها برای هر فرد کاملا اختصاصی و متناسب با ویژگی های او طراحی می شود و در عین حال که تضمین کننده رسیدن به اهداف است این مورد را هم تضمین می کند که در طول مسیر هیچ آسیبی به شخص وارد نمی شود.

این برنامه ها در اساس هیچ شباهتی با برنامه های دیگر ندارند . متاسفانه در کشور ما تمام مواردی که برنامه هایی برای کاهش وزن می دهند توسط تنها یک متخصص یا نهایتا یک گروه دو نفره طراحی می شوند. در حالی  که ما در آرتا بالانس طبق مرجع های روز جهان نیاز داریم تا حداقل 5 محور در یک برنامه مورد ارزیابی قرار بگیرد و برای اینکار 5 متخصص فرآیند افزایش یا کاهش وزن را زیر نظر خواهند داشت.

هیچ مرکزی در ایران مطلقا حتی نزدیک به کاری که در آرتا بالانس انجام میشود را انجام نمی دهد و برای همین آرتا بالانس هم کاهش وزن و هم سر وزن ماندن بعد از پایان دوره را تضمین می کند .

ما معتقدیم افزایش وزن و نداشتن یک سبک زندگی درست باعث آسیب های زیادی به فرد ، جامعه و تولید هزینه های بسیار زیاد خواهد شد و یک زندگی سالم و شاد رو از او سلب خواهد کرد . هدف ما در آرتا بالانس این است که هر فرد در کشور با یکبار تجربه برنامه آرتا بالانس بتواند یک سبک زندگی درست  ، سالم و با بالاترین بهره وری را داشته باشد.

طول دوره های مختلف آرتا بالانس یا یکدیگر متفاوت می باشند .

ورژن خاص : 21 روز

حمایت ویژه : 42 روز 

شگفت انگیز : 53 روز 

دوره‌های آرتا بالانس برای کاهش وزن ,افزایش وزن و داشتن تناسب اندام و سبک زندگی سالم میباشد و در این حین به فکر سلامتی و زیبایی شما هم هستیم .

رژیم‌های آرتا بالانس منعطف و مخصوص هر فرد و با ویژگی های فردی و شخصیتی و ظاهری اون فرد میباشد.

برنامه ها طوری طراحی میشوند که شما از مسیر لذت ببرید و کار متخصص شناخت درمان ما در مرحله شناخت درمانی این است که از لحاظ روحی با شما همراه باشند .

قطعا برای هر فردی متفاوت میباشد اما نکته مهم در آرتا بالانس این است که به شما یاد خواهیم داد که وزنتان را خودتان درست و سالم نگه دارید . بنابراین این یک شروع است که پایانی را نمی توان برای آن به سمت سلامتی و زیبایی متصور شد

در مرحله برنامه حرکتی ( برنامه ورزشی ) , متخصص شما با توجه به موقعیت شما برنامه میدهد , چه بخواهید داخل باشگاه , چه در خانه , برنامه حرکتی طوری است که شما بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید .

یکی از مراحل دوره مشاوره تخصصی زیبایی میباشد , که مشاور زیبایی برای زیبا ماندن شما و حفظ سلامتی پوستتان برنامه و راهکارهایی میدهد و اگر لازم باشد از دستگاه‌های زیبایی نیز استفاده خواهد کرد .

شما در شناخت درمانی با چرا های ذهنی خودتون که جلوی کاهش وزن یا حفظ وزن دلخواهتان را می گیرند روبرو خواهید شد و از آنها عبور خواهید کرد .در کنار متخصصین ، شما برنامه تغذیه و ورزشیتون رو به بهترین شکل ممکن انجام خواهید داد و برای همیشه یک ذهن آماده ، سرحال و سازگار شده با سبک زندگی جدیدتون خواهید داشت .

در آرتا بالانس در کنار افزایش یا کاهش وزن ، چیزی که از همه مهم تر است ؛ یاد گرفتن و تضمین نگه داشتن وزن بعد از رسیدن به مقدار وزن دلخواه و تغییر سبک زندگی برای همیشه است . در کنار این موارد ، سلامتی و حفظ زیبایی افراد شرکت کننده در دوره ها برای ما در اولویت اول می باشد.

سوال شما چیست؟