بوتاکس معده

تنها مرکز بوتاکس معده با اثر طولانی مدت

بوتاکس معده یک روش غیر جراحی است که توسط آندوسکوپی انجام می‌شود. این عمل باعث تسریع کاهش وزن ازطریق شل کردن عضلات معده می‌شود. با ترکیب بوتاکس معده و TDCS برای اولین بار در ایران به طور موقت انقباضات عضلانی معده کمتر می‌شود. علاوه بر این، این عمل برای مدت طولانی‌تر از حد معمول احساس سیری ایجاد می‌کند و بنابراین مصرف غذا کاهش می‌یابد.

021-77092785

مشاوره و نوبت دهی تلفنی 24 ساعته

نتایج تزریق بوتاکس معده

مزایای بوتاکس معده

  • الف) غیر جراحی: بر خلاف جراحی بای پس معده و سایر روش‌های تهاجمی، بوتاکس معده یک درمان غیرجراحی است که می تواند در یک محیط سرپایی انجام شود.
  • ب) حداقل زمان استراحت: بیشتر افراد می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را مدت کوتاهی پس از عمل از سر بگیرند.
  • ج) ایمن و موثر: مطالعات بالینی نشان داده است که بوتاکس معده می‌تواند منجر به کاهش وزن قابل توجهی در برخی افراد شود.

سوالات متداول تزریق بوتاکس معده

پرسش های رایج در مورد تزریق بوتاکس معده را در این بخش بخوانید

بوتاکس معده که به عنوان تزریق بوتاکس معده برای کاهش وزن نیز شناخته می‌شود، یک روش غیر جراحی است که توسط آندوسکوپی انجام می‌شود. این عمل باعث تسریع کاهش وزن ازطریق شل کردن عضلات معده می‌شود. با بوتاکس معده به طور موقت انقباضات عضلانی معده کمتر می‌شود. علاوه بر این، این عمل برای مدت طولانی‌تر از حد معمول احساس سیری ایجاد می‌کند و بنابراین مصرف غذا کاهش می‌یابد.

تزریق بوتاکس معده یک انقلاب جدید در دنیای درمان چاقی است. این یک روش غیر جراحی است که به افرادی که به طور قابل توجهی از اضافه وزن رنج می‌برند و تمام تلاش آنها برای کاهش وزن بدون هیچ پاسخی خسته کننده شده، کمک می‌کند.

تزریق بوتاکس معده برای درمان تمام وضعیت‌های چاقی مناسب نیست. افرادی که از افزایش قابل توجه وزن رنج می‌برند یعنی چاقی مرضی دارند واجد شرایط این روش نیستند.

با این حال، این روش برای کسانی مناسب است که از اضافه وزن رنج می‌برند یا افرادی که نمی‌توانند اشتهای خودشان را کنترل کنند.

معمولاً برای افرادی که BMI یا شاخص توده بدنی کمتر از 35 دا رند، به آنها توصیه می‌کنیم که با بوتاکس معده شروع کنند.

بوتاکس معده کاملا بی خطر است و هیچ مشکلی برای سلامتی بیمار ایجاد نمی‌کند. با این حال، قبل از تزریق، باید دستورالعمل‌های پزشک مانند ناشتا بودن و قطع هر گونه داروهای رقیق کننده خون را دنبال کنید.
بوتاکس معده اگر به درستی انجام شود یک عمل بی خطر محسوب می‌شود. با این حال، نتایج آن دائمی نیست. اما در مرکز  لاغری آرتا بالانس با رژیم غذایی مناسب و ورزش و کنترل ذهن با دستگاه و مراقبه نتیجه دائمی را مشاهده خواهید کرد.

با این روش بین ۵ تا ۱۵ درصد وزن بدن در مدت ۳ تا ۶ ماه وزن کم می‌کنید.

مزایای بوتاکس معده عبارتند از:
الف) غیر جراحی: بر خلاف جراحی بای پس معده و سایر روش‌های تهاجمی، بوتاکس معده یک درمان غیرجراحی است که می تواند در یک محیط سرپایی انجام شود.
ب) حداقل زمان استراحت: بیشتر افراد می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را مدت کوتاهی پس از عمل از سر بگیرند.
ج) ایمن و موثر: مطالعات بالینی نشان داده است که بوتاکس معده می‌تواند منجر به کاهش وزن قابل توجهی در برخی افراد شود.
با این حال، مانند هر روش پزشکی، بوتاکس معده دارای خطرات و عوا رضبالقوه‌ای است. اینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:
الف) تهوع و استفراغ
ب) د رد و گرفتگی شکم
ج) خونریزی یا سوراخ شدن دستگاه گوارش
د) واکنش های آلرژیک به بوتاکس
البته این عوارض بسیار نادر هستند و بوتاکس معده واقعا روش ایمن و بی خطری است.